O mnie 
kim jestem i co robię

Z wykształcenia jestem psychologiem, psychoterapeutą i seksuologiem. Ukończyłam całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie integracyjnym w Instytucie Psychologii Zdrowia. Obecnie jestem na ostatnim roku zaawansowanego całościowego szkolenia w nurcie Intensywnej Krótkoterminowej Terapii Dynamicznej (ISTDP), prowadzonego pod superwizją Jona Fredricksona. Ukończyłam podyplomowe studia z seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Dodatkowo, ścieżka rozwoju i wieloletniej
nauki doprowadziła mnie do uzyskania:

dr n. med. Iza Jąderek
psycholog, psychoterapeutka, specjalistka psychoseksuolog

Współpracowałam i współpracuję z organizacjami pozarządowymi – Fundacją Promocji Zdrowia Seksualnego, Stowarzyszeniem Akceptacja, Fundacją Edukacji Społecznej, Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacją Trans-Fuzja, udzielając wsparcia, prowadząc warsztaty, szkolenia, a także badania naukowe.

Jako psycholożka współpracuję ze Szpitalem Bielańskim w Warszawie, a jako wykładowczyni w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego, gdzie wiedzę dotyczącą funkcjonowania psychicznego, elementów terapii i psychoedukacji przekazuję lekarzom.

Przygotowuję i prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego dla osób zajmujących się pomaganiem (psychologów, seksuologów, lekarzy, psychoterapeutów, kadry nauczycielskiej) jak i ochroną społeczną (adeptów policji, kadry więziennej). Prowadzę szkolenia i warsztaty dla pracowników przedsiębiorstw. Prowadzę programy z zakresu edukacji seksualnej dla młodzieży, rodziców i nauczycieli.

Uczestniczę w konferencjach naukowych w Polsce i za granicą, jestem autorką i współautorką badań i artykułów naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz dwóch książek.

Moja praca jest objęta stałą superwizją psychoterapeutyczną i seksuologiczną (indywidualną oraz grupową).

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.